instagram Twitter Bizi Arayın: +90 212 482 48 88
olcum testi

PERSONAL TRAINING


Antremanınızı Uzman Eğitmenlerimize Bırakın!


KINESIS

Kinesis' te vücudun farklı bölgelerini ve farklı kas gruplarını çalıştırmaya yönelik dört ayrı bölümden oluşan platformlar var.

Kinesis duvarı adı da verilen bu monte dikey platformlarda; üzerine ağırlık bindirilmiş kablo diye adlandırabileceğimiz bir çeşit ipler kullanılarak gerçekleştirilen uygulamalar Kinesis'in temelini oluşturuyor.

Vücut bu uygulamalar sayesinde esnekliğini ve kas direncini arttırıyor. Uygulanacak ağırlıklar kişilere göre belirlenebiliyor.
kinesis
kinesis
kinesis
kinesis

POWER PLATE

Nasa teknolojisi ile üretilmiş Power Plate, haftada 3 kez, günde sadece 10 dakika uygulama ile tüm vücudunuzu mucizevi bir şekilde çalıştırır.

Power Plate, tüm vücuda güçlü bir vibrasyon uygulayarak (Whole Body Vibration) insan vücudu üzerindeki yer çekimi kuvvetini (G-Force) yaklaşık 6 misli arttırır. Bu sayede kaslar derinlemesine, hızlı ve düzenli olarak çalışır.

Üstelik yaratılan vibrasyon etkisi ile menapoz sonrası kemik erimesinin (Osteoporosis) azaldığı, bir başka deyişle kemik yoğunluğunda kayda değer artışlar olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış ve desteklenmiştir.
reformer
reformer
reformer
reformer

REFORMER

Pilates hareketleri için özel olarak hazırlanan bu alet, vücudunuzun kolayca esnemesini,toparlanmasını ve kaybettiğiniz enerjinin tekrar kazanılmasını sağlar.

Aletli Pilates’e başlamadan önce kişi nefes tekniklerini ve Powerhouse (karın – merkez bölge) kaslarını nasıl kullanması gerektiğini Mat üzerinde yapılan birkaç ders ile Aletli Pilates’e hazırlanmalıdır.

Vücudunuzun şişmeden, sağlıklı, dirençli, uzun, zayıf ve dayanıklı kaslar geliştirir. Nefes almayı öğreterek vücudu yeniden canlandırır. Vücut duruşunu iyileştirir sakinleştirir, zihinsel odaklanmayı geliştirir.
powerplate
powerplate
powerplate
powerplate
powerplate
powerplate